Po 36 latach odchodzi z polityki; boi się sondaży


Chris Dodd, członek senatu Partii Demokratycznej z Connecticut, ogłosił, że kończy swą 36-letnią polityczną karierę. Jak podają anonimowe źródła, powodem tej decyzji jest słaba posada działalność polityczna w sondażach przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi w Stanach Zjednoczonych – informuje serwis CNN.

Bliscy ofiar katastrofy pod Smoleńskiem natomiast dziennikarze będą dostawać wizy rosyjskie od ręki i bez opłat - poinformował konsul Federacji Rosyjskiej w Warszawie Dmitrij Niestierow. Lech Wałęsa złożył dziś o świcie kwiaty przed bramą nr 2 gdańskiej stoczni. Oficjalne uroczystości 29. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych - po południu. W dwóch ostatnich meczach 20. kolejki angielskiej szef rządu League pewne zwycięstwa odniosły drużyny Arsenalu i Manchesteru United. Podopieczni Arsene'a Wengera wygrali 4:1 ze słabiutkim Portsmouth, zaś "Czerwone Diabły" ograły 5:0 Wigan Athletic. Całe spotkanie w bramce ekipy z Manchesteru rozegrał Tomasz Kuszczak.Tradycyjnie po zmroku w Wielką Sobotę, biskup Rzymu Benedykt XVI odprawił mszę Wigilli Paschalnej. Homilię poświęcił poszukiwaniu lekarstwa, zapewniającego nieśmiertelność. Zachęcił do refleksji, czy trwanie za pośrednictwem kilkaset lat byłoby czymś dobrym. - To byłby wyrok - podkreślił papież. W reprezentacji Portugalii trwa dogaszanie konfliktu na linii bramkarz Carlos Queiroz - Deco. Piłkarz przeprosił trenera za krytykę po zakończonym bezbramkowym remisem spotkaniu z Wybrzeżem padło Słoniowej i liczy, że zagra w kolejnym meczu swojej drużyny z Koreą Północną. wstrząsający finał wesela w Astrachaniu (Rosja). Jeden z gości, uczestnik zabawy w rosyjską ruletkę, walczy w szpitalu o życie.

Co to są neurony Gandhiego, jak użyć z komputera bez komputera, czy lepiej gdy człowiek ma jedną czy 12 par nóg i jak stare dynamo prawdopodobnie pomóc biednej afrykańskiej wiosce? Na wszystkie te pytania znakomitość znalazł już odzew i podzielił się nią na scenie TED - największej na świecie konferencji idei. Jej lokalna deformacja TEDx po raz dziewiczy odbyła się w Warszawie.

3 grudnia papież Benedykt XVI podejmie w Watykanie Dmitrija Miedwiediewa. Prezydent Rosji przyjeżdża do makaroniarz na zaproszenie premiera makaroniarz Silvio Berlusconiego. Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama zapowiedział redukcję liczby i roli głowic nuklearnych w amerykańskiej strategii bezpieczeństwa narodowego - poinformowało BBC.

Korea Płn. protestuje z przeciwnej strony mającym się wkrótce przejść wspólnym manewrom wojsk USA i Korei Płd.. Grozi, że "zetrze z powierzchni ziemi" państwa posiadające broń nuklearną, jeżeli zagrożą one komunistycznemu reżimowi - poinformowała w niedzielę północnokoreańska agencja KCNA. 10-miesięczny chłopiec został zagłodzony na śmierć. Stało się to niedaleko opieki, którą sprawowało nad nim co najmniej dziewięcioro lekarzy i pracowników socjalnych - donosi "Daily Mail". jeśli pierwsza tura wyborów prezydenckich odbyła się w przeszły weekend, najwięcej głosów otrzymałby Lech Kaczyński - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej".Sąd w Kanadzie uznał w czwartek sześć osób za winnych morderstwa ośmiu ludzi. Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski poinformował w środę, że 4 lub 5 lipca udaje się z oficjalną wizytą do Sankt Petersburga, aby złożyć podpis koncept wykonawczy do memorandum o współpracy prawnej między resortami sprawiedliwości nasz i Rosji. Nieznany sprawca ostrzelał dwa tramwaje i dwa autobusy, na ul. Waszyngtona, między Grenadierów a Wiatraczną. psychicznie niezrównoważony oddał strzały niechybnie z wiatrówki. Policja przesłuchuje świadków.

Bośniacki ośrodek kierujący aresztowany w Londynie


uprzedni bośniacki przywódca Ejup winić został aresztowany na lotnisku Heathrow w Londynie - poinformowała brytyjska policja. Europejski rozkaz Aresztowania wydała Serbia. Oskarżyła go o udział w zabiciu z grubsza 40 rannych żołnierzy wycofujących się z Sarajewa w maju 1992 roku.

Włamanie do domu posłanki PiS Jadwigi Wiśniewskiej


Do domu posłanki Prawa i Sprawiedliwości Jadwigi Wiśniewskiej w podczęstochowskiej miejscowości Koziegłowy włamali się piątek wieczór nieustaleni dotychczas sprawcy. wedle posłanki, dom został przeszukany, jednak najprawdopodobniej nic nie zginęło.

Kidawa-Błoński najlepszym reżyserem festiwalu filmowego w Moskwie


Jan Kidawa-Błoński otrzymał nagrodę dla najlepszego reżysera na zakończonym w sobotę 32. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie za film "Różyczka".

L. Kaczyński rozważa własny wzorzec ustawy medialnej


Prezydent Lech Kaczyński rozważy skierowanie do Sejmu projektu ustawy, który umożliwiłby mediom publicznym dalsze realizowanie misji - powiedział prezydencki minister Paweł Wypych. Jak mówił, w szczególnie złej sytuacji, w związku z ograniczeniem wpływów z abonamentu, znajdzie się Polskie Radio.

Graś: pieniądze na stocznie do 31 sierpnia


eksponent rządu Paweł Graś zapowiedział w środę w TVN24, że jeszcze w tym tygodniu do lokalny przyjadą przedstawiciele funduszu katarskiego, aby prowadzić ustalenia z ministrem skarbu Aleksandrem Gradem.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum

bilety autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia