największy szaleniec świata?


Fanom szaleńczych popisów na motocyklu Travisa Pastrany nie powinno się przedstawiać. To jeden z największych zmotoryzowanych "świrów", jakich wydała Ziemia.

niemal 70 proc. Polaków nie zgodziłoby się na wprowadzenie opłat za korzystanie z dróg ekspresowych w zamian za wybrzuszenie jakości tych tras - wynika z sondażu przeprowadzonego przy użyciu GfK Polonia na nakaz "Rzeczpospolitej". targowisko importowanych, używanych aut popadł w gruntowny kryzys. W 2009 r. sprowadziliśmy cokolwiek ponad 693 tysiące takich pojazdów, czyli aż o 37 proc. mniej niż rok wcześniej. Zepsuł ci się gablota lub miałeś kolizję? Sprawdź, kiedy należy ci się automobil zastępczy.z wykorzystaniem nad 5 godzin zablokowana była w poniedziałek północna jezdnia (kierunek na Wrocław) autostrady A4. Komisja Formuły 1 zaproponowała zmianę punktowania wyścigów GP. Punkty zdobywałaby czołowa dziesiątka, a nie ósemka jak obecnie, a za wygrana przyznawano by ich 25 w zamian 10. kupno pierwszego samochodu nieustannie wiąże się z ogromnymi emocjami. W końcu, po wielu latach wyrzeczeń i starań, będziemy mogli pochwalić się własnymi czterema kółkami.

dubel osoby zginęły, a 21 zostało rannych w zderzeniu ciężarówki z autobusem w Hajdaszku (Świętokrzyskie).

Jest droga na dziki przejazd stołecznym Krakowskim Przedmieściem, strażnicy miejscy wpuszczają samochody na tajne hasło. nierytmiczny asfalt, kiepskie oznakowanie, kałuże wody, kamienie i... zwierzęta przebiegające przedtem maską samochodu - to obserwacje kierowców jeżdżących odcinkiem autostrady A4 z Krakowa do Szarowa.

To, co można spotkać na afgańskich drogach nieraz wprawić może w zdumienie. W ubiegły wtorek Haiti nawiedziło najsilniejsze od 200 lat trzęsienie ziemi. Wstrząsy o silne nad 7 stopni w skali Richtera obróciły w gruzy stolicę kraju - Port-au-Prince. W listopadzie ubiegłego roku spółka HSO Motors Europe - będąca wyłącznym dystrybutorem samochodów chińskiej marki Briliance na Starym Kontynencie - ogłosiła upadłość.zwierzchnictwo Opla porozumiał się z europejską reprezentacją związków zawodowych (radą zakładową) ws. planu restrukturyzacji - donosi w piątek dziennik "Financial Times" w swoim serwisie dla abonentów (FT Alerts). Staranowany radiowóz, doświadczenie potrącenia policjanta, wybita tafla szklana i dwoje przestrzelone opony. To bilans, jakim zakończył się wieczorny rajd po gnieźnieńskich drogach taksówkarza, kierowcy mercedesa kombi. Rynkowy sukces produkowanego od listopada w Gliwicach nowego opla astra IV powinien znamionować przywrócenie w tej fabryce pracy na trzy zmiany, w miejsce obecnych dwóch - zakładają przedstawiciele General Motors.

Kubica wygrał klasę! klaka


Robert Kubica jadący Renault Clio triumfował w klasie S1600 w rozegranym we włoskich Apeninach 17 Rally Internazionale del Taro, pierwszej rundzie Trony International Rally Cup.

Dakar: Polak oskarża!


Rafał Sonik, który jako wyjątkowy Lach startuje w rajdzie Dakar quadem, zajął na trzecim etapie 15. miejsce. Krakowianin nie był usatysfakcjonowany z wyniku, wszelako winą w dużej mierze obarczył... "chrzczone" paliwo!

akcja STI sedan


Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Subaru. Zgodnie z zapowiedziami Japończycy poszli w końcu po koncept do głowy i na trwającym właśnie salonie w Nowym Jorku zaprezentowali w żółwim tempie wyczekiwaną imprezę STI z nadwoziem typu sedan.

Ameryka trzyma się nieźle!


"Informacje o mojej śmierci są silnie przesadzone" - pisał Mark Twain. równie można mówić o Chryslerze.

Ewuś! Kocham Cię!


W III RP nastąpił zanikanie patriotyzmu - powiedział w porannych "Sygnałach Dnia" Lech Kaczyński. Prezydent stwierdził, że działania ówczesnych władz świadomie zmierzały do wykorzenienia w Polakach uczuć patriotycznych. Kaczyński dodał, że w przyszłości zostanie ustanowione nowe obrzęd państwowe. 

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum

bilety autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia