Lach u technika


w pewnym sensie jedna druga Polaków (46%) odwiedziła w ciągu ubiegłego roku upoważniony komplet naczyń stołowych naprawczy lub warsztat niezależny. Ponad połowa badanych, którzy odwiedzili warsztat, wybrała niezależnego mechanika.

6-cylindrowe, rzędowe silniki to firmowa wizytówka BMW. Czy może dlatego dziwić, że Bawarczycy wpadli na pomysł zamontowania takiej jednostki w motocyklu? No dobra, może... Najdłuższy podkop drogowy w Polsce powstanie w ciągu trasy S3 Legnica - Lubawka na wysokości Starych Bogaczowic (Dolnośląskie); będzie pył długość 2290 m. 70-kilometrowa szlak S3 zostanie oddana do użytku pod basta 2013 r. Od poniedziałku do czwartku, chociażby dziesięciokrotnie w ciągu dnia, drogowcy będą odwlekać przedsięwzięcie na węźle autostrady A4 "Sośnica" w Gliwicach. Przerwy w ruchu będą otrzymać po ok. 15 minut.Trzy samochody o ponadnormatywnej wysokości całkowicie zablokowały w środę wcześnie rano drogę krajową nr 5 Poznań - Wrocław przedtem wjazdem do Leszna (Wielkopolskie). Podróżując po polskich drogach coraz częściej odnosimy wrażenia, że blisko zakrojonych na szeroką skalę akcji i kampanii społecznych policja ani w ząb nie daje sobie rady z natężeniem ruchu i... głupoty. W zeszłym roku panowie z Renault pozazdrościli ludziom z Fiata, którym udało się reaktywować legendarną markę Abarth. Francuzi postanowili, że zastosują podobną taktykę i najmocniejsze odmiany ich pojazdów występować będą pod szczególną nazwą.

W czwartek wcześnie rano całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 74 Kielce-Łódź w Koliszowach (Świętokrzyskie).

Kobietę, która z prędkością 235 km/h jechała samochodem po autostradzie A-4, zatrzymali dolnośląscy policjanci. Gdański Sąd Okręgowy w piątek ogłosi wyrok w procesie apelacyjnym kierowcy, skazanego na 12 lat więzienia za spowodowanie po pijanemu wypadku, w którym zginęły dubel 16-letnie dziewczyny.

Od wczoraj w Olsztynie obowiązuje letnia organizacja ruchu - alias jak co roku zamknięta jest część olsztyńskiego Starego Miasta. Wczoraj pojawił się przyporządkowany znak drogowy, ale większość kierowców... w ogóle go nie zauważyła. powyżej 145 tys. samochodów zamierza w tym roku wyprodukować Volkswagen Poznań. PKN Orlen powołał do życia zespół wyścigowy Verva Racing Team, kto będzie reprezentował Polskę w Porsche Supercup. Kierowcami teamu został Robert Lucas i Jakub Giermaziak.Lewis Hamilton z McLarena uzyskał optymalny wynik w czasie pierwszego treningu przed Grand Prix Malezji. niesłychanie poprawnie na torze Sepang spisał się Robert Kubica, który puder piąty czas. Od początku roku do końca lutego w Polsce zarejestrowano po raz dziewiczy 84 562 sprowadzone z zagranicy używane auta. przed tym dylematem nie stoją ci, których nie sterczeć na co więcej najtańszy nowy samochód i ci, którzy w ogóle nie muszą się kalkulować z groszem. Cała reszta, gdy zbliża się okres wymiany samochodu, zaczyna się zastanawiać: nowy czy używany?

1000 radarów i 5 zł za litr


Latem litr benzyny będzie kosztował 5 zł! Szykuje się drastyczna podwyżka cen ubezpieczeń OC! Za zły uczynek prędkości w terenie zabudowanym zapłacimy kara w wysokości 4 tysięcy złotych!

"Główka już wychodzi"


Szkoły, studia, kursy doszkalające, egzaminy, negocjacje kwalifikacyjne. Wszystko, by kiedyś udało nam się osiągnąć pracę, z którą, jak wiadomo, bywa różnie.

Delphi sprzedaje fabryki


Delphi, jankeski producent komponentów motoryzacyjnych pozbywa się trzech z siedmiu polskich fabry

Wielka tragedia FIA


były prezes teamu Renault Flavio Briatore może po 2012 roku wrócić do Formuły 1. Główny podejrzanych w "aferze wypadkowej" związanej z Grand Prix Singapuru 2008 zawarł ugodę z Międzynarodową Federacją Samochodową i strony zrezygnowały z dalszej drogi procesowej.

Bezkarni dyplomaci


spośród zagranicznych dyplomatów w Niemczech najwięcej wykroczeń w ruchu drogowym popełniają Arabowie i Rosjanie, a w dalszym ciągu kolejno Chińczycy, Egipcjanie i Francuzi. Dyplomatom uchodzi to atoli bezkarnie.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum

bilety autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia