Policja szuka sfilmowanego rabusia


W środę popołudniu w Kolbudach (woj. pomorskie) rabuś, przedmiotem przypominającym broń, sterroryzował cztery kasjerki banku. Przestraszone kobiety oddały mu parę tysięcy złotych. zbój uciekł, chociaż został sfilmowany dzięki kamery bankomatu znajdującego się nim placówką i przy użyciu wewnętrzny monitoring. milicja prosi o pomagier w identyfikacji złodzieja.

31-letniemu weteranowi wojny w Iraku Matthew Millingtonowi przeszczepiono zarażone rakiem płuca, które na potrzeby transplantacji zapisał szpitalowi nim śmiercią obsesyjny palacz - donoszą brytyjskie media. Trumna z ciałem szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, generała Franciszka Gągora wyleciała z Moskwy - dowiedział się TVN24. Z rosyjskiej stolicy wraz z generałem wraca jeszcze siedem innych trumien. Są transportowane do kraju dwoma samolotami CASA. Władze gminy wiejskiej Szczecinek (Zachodniopomorskie) chcą odebrać sołectwa Trzesieka i Świątki, które od 1 stycznia 2010 r. zostaną włączone do miasta Szczecinek.Incydent w trakcie uroczystości z udziałem duńskiej rodziny królewskiej i jej gości w Christiansborg w ognisko Kopenhagi. Jeden z pełniących wartę żołnierzy padł na ziemię. "Najbardziej okrutna przegrana", "kontrowersyjny gol", "wykradzione zwycięstwo". kariera Francji do mundialu po golu poprzedzonym zagraniem ręką stał się już historią piłki nożnej, wypełniwszy goryczą Internet. Na tureckim Sztabie Generalnym ciążą podejrzenia o część w spisku przeciwko rządzącej islamskiej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP). Turecka prasa pisze powołując się na wyniki śledztwa, o niszczeniu za pośrednictwem wojsko akt dotyczących tej sprawy i kasowaniu zawartości twardych dysków.

prężny na rzecz ochrony lasów tropikalnych kongijski biolog Rene Ngongo, australijska lekarka Catherine Hamlin i nowozelandzki aktywista ruchu przeciw zbrojeniom nuklearnym Alyn Ware zostali tegorocznymi laureatami nazywanej alternatywnym Noblem nagrody Right Livelihood Award - poinformowała w Sztokholmie przyznająca ją fundacja.

Celnicy dziwią się rzadko, ale acz niekiedy to się zdarza. kiedy funkcjonariusze w Bobrownikach kontrolowali pewną Białorusinkę, ich uwagę zwróciły trzy bochenki chleba w bagażu kobiety. gdy dogłębnie się im przyjrzeli, okazało się, że w środku więcej niż żytniego ciasta, mają tytoniu. dyrektor pionu operacji specjalnych Centralnego Biura Antykorupcyjnego został dopiero co zwolniony z pracy - informuje "Dziennik czasopismo Prawna".

Wśród prywatnych ochroniarzy zatrudnionych do ochrony amerykańskiej ambasady w Afganistanie dochodziło do niewłaściwych zachowań seksualnych, poniżania zaś zastraszania – twierdzą przedstawiciele organizacji Project On Government Oversight (POGO). Iran w Turcji wymieni uran w zamian za etylina nuklearne - taki zapis znalazł się w porozumieniu, które zawarto po trwających z wykorzystaniem ostatnie dni negocjacjach z udziałem premiera Turcji natomiast prezydentów Brazylii i Iranu. przymierze Europejska i Republika Francuska stwierdziły, że porozumienie nie odpowiada na wszystkie niepokoje związane z irańskim programem nuklearnym. w krótkim czasie potem Teheran oznajmił, że będzie kontynuował wzbogacanie uranu do poziomu 20 proc. Do 20 wzrosła kwota ofiar śmiertelnych powodzi, które nawiedziły południowo-wschodnią Francję - poinformowała prefektura departamentu Var.Kolejne "jaskółki" zwiastują wychodzenie Świata z kryzysu. beczułka ropy naftowej bije we wtorek kolejny rekord cenowy i jest najdroższa od 18 miesięcy. Drożeje też miedź. Ceny surowców idą w górę, niedaleko że podobnym kursem podąża dolar. Nie do dojdzie do towarzyskiego spotkania między piłkarskimi reprezentacjami Meksyku i Portugalii, które przygotowują się do mundialu w RPA. Na przeszkodzie obu federacji stanął... hotel. wystarczająco nie ten, zbawienny na Chronos tego spotkania. prezes rady ministrów Ukrainy Julii Tymoszenko przypadł na korona drzewa kandydatów w wyborach prezydenckich żart 13. Szefowa ukraińskiego rządu przesądna jakkolwiek nie jest i całą sprawą się ponad miarę się nie przejęła. - Syn Boży Chrystus z 12 apostołami również tworzyli trzynastkę. Myślę, że jest to niezmiernie silna wolumen - skomentowała całą sprawę.

L. Kaczyński: Polska dawała silne wsparcie, Gruzja przeżyła


Lech Kaczyński zapewnił, na wspólnym briefingu z gruzińskim prezydentem Micheilem Saakaszwilim, że Rzeczpospolita Polska popiera "żelazną zasadę" integralności terytorialnej Gruzji. Saakaszwili dziękował z kolei Polsce za posiłki i zrozumienie.

Łódź: Strajk okupacyjny w sali rady miejskiej


nad 150 osób rozpoczęło w środę wieczór strajk okupacyjny w dużej sali obrad łódzkiej rady miejskiej. Na czele strajkujących stoi Marek Żydowicz, kto domaga się zmiany decyzji radnych dot. budowy siedlisko Festiwalowo-Kongresowego "Camerimage łódź Center".

dyskusja tak, oznaczenie ewentualnego następcy - nie


- Niczego nie wykluczam - tak Jarosław Kaczyński odpowiada na pytanie, czy zdecyduje się na debatę z Bronisławem Komorowskim coraz zanim I turą wyborów prezydenckich. dyrektor PiS w drugiej części wywiadu, którego udzielił blogerom, zdradza, że jedną z jego pierwszych decyzji po ewentualnej wygranej w wyborach byłaby "propozycja kompromisowego wyjścia z paru sfer niemożności". Nie zamierza za to nazywać swojego następcy w partii.

ciągota zatrzymał się w hotelu


Ten zapęd het nie zajechał. Podstawiany na dworcu w Helsinkach skład wbił się na dziesiątka metrów w hotel Holiday Inn. wypadek wyglądała groźnie, na szczęście skończyło się na jednej rannej osobie.

Tusk: odpowiednio się stało, że uwaga PiS wrócili


szef rządu Donald Tusk uważa, że "dobrze się stało", iż notka PiS Beata Kempa i Zbigniew Wassermann wrócili do pracy w hazardowej komisji śledczej. Jak podkreślił, nie był zaszokowany tym, jak w tej sprawie zagłosował klub PSL.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum

bilety autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia