wypadek autokaru z dziećmi


Ośmioro dzieci trafiło do szpitala po tym, jak wiozący je autokar we wtorek po południu najechał na naczepę poprzedzającej go ciężarówki na drodze krajowej nr 1 w pobliżu Pszczyny (Śląskie).

rozwój uprawnień policji i straży miejskiej do karania kierowców przekraczających przepisy wyjąwszy drogami publicznymi zaś odholowanie na cena właściciela pojazdu zaparkowanego w miejscu dla niepełnosprawnych - przewiduje schemat nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym. W Anglii zanosi się na wielkie świętowanie. Oto pojawia się bowiem nowy wóz made in England! Mitsubishi lancer, który w naszej redakcji znajduje się w teście długodystansowym trafił do kolejnego czytelnika. To Waldemar, lat 52. (" Nasz" lancer przypadkiem trafić i do ciebie. Szczegóły wkrótce w naszym profilu na Facebooku . Jesteś już jego fanem?)354 punkty karne dostali czterej motocykliści, którzy w Wielką Sobotę postanowili poszaleć na publicznych drogach w okolicy Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie). Fin Jari-Matti Latvala (Ford Focus) wygrał w niedzielę Rajd Zelandii, piątą tegoroczną eliminację samochodowych mistrzostw świata. Po przestylizowaniu golfa, zupełnej zmianie oblicza megane i pojawieniu się na rynku nowej astry przyszła droga żelazna na kolejnego wielkiego gracza klasy kompaktowej.

Na wstępnej korona drzewa zgłoszeń zespołów Formuły 1 do sezonu 2010 nie ma zespołu Toyoty - poinformowała Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA).

Idąc na ważne konferencja biznesowe, stale wkładaj niebieską koszulę. W marcu w Europie sprzedaż nowych samochodów w ujęciu rocznym wzrosła o niejako 11 proc. W Polsce zmalała o niecałe 6 proc. - pisze "Rzeczpospolita".

Wielu kierowców nie wie, jak prawidłowo stosować gaśnicy. Krok po kroku prezentujemy skuteczną procedurę. Zobacz celuloid prezentujący nowy bolid Roberta Kubicy. Na zbliżającym się salonie samochodowym w Genewie Citroen zaprezentuje prototyp o nazwie High Rider.Zrodził się idea - jakżeby inaczej, oczywiście w Sejmie - aby iks kierowca, z dowolnego powodu zatrzymany przez policję, był obowiązkowo testowany alkomatem. Robert Kubica (Renault Clio S1600) był w czwartek najszybszy w klasie A6 w prologu Rally 1000 Miglia, pierwszej eliminacji rajdowych mistrzostw Europy, która rozgrywana jest na trasach w północnych Włoszech. eam Renault będzie mógł wciąć porcja w weekendowym wyścigu Grand Prix Formuły 1 w Walencji. Międzynarodowa połączenie Sportów Motorowych zamieniła zakaz startu na karę finansową. unia ukarała całość za spowodowanie zagrożenia zdrowia Hiszpana Fernando Alonso.

Tak stanęli, bo opryszek mógł uniknąć


Policyjny wóz policyjny zaparkował na miejscu przeznaczonym dla inwalidów. kazus tak banalna, że adekwatnie niewarta uwagi.

Williams wycofuje się z F1


Frank Williams sprzedał mniejszościowy paczka udziałów w swoim teamie Formuły 1

Służbowe cztery kółka Kubicy?


Na zdjęciach prezentujemy nowe ferrari 458 Italia, które zadebiutuje wkrótce na salonie we Frankfurcie nad Menem (o samochodzie tym pisaliśmy w tej okolicy ).

Zamienił toyotę na dacię!


Dacia weźmie frakcja w nadchodzącej edycji najsłynniejszych wyścigów lodowych - Trophee Andros.

nieznany najogromniejszy jarmark świata!


dekoniunktura gospodarczy spowodował załamanie na rynkach samochodowych bez mała na całym świecie, ale nie w Chinach. lecz - kraina Środka wyprzedziło w zeszłym roku USA i stało się największym rynkiem samochodowym na świecie.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum

bilety autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia