puchar Davisa: Kubot weto Nieminen


starcie Łukasza Kubota z Jarkko Nieminenem (godz. 11.30) rozpocznie zmagania w ostatnim dniu spotkania Lechistan - Finlandia w pierwszej rundzie Grupy I Strefy Euroafrykańskiej rozgrywek o kielich Davisa. Po dwóch sopockiego meczu Polacy prowadzą 2:1.

Koszykarki Lotosu Gdynia zrewanżowały się Enerdze Toruń za porażkę ze środy i bezpiecznie wygrały dalszy widowisko sportowe półfinałowy 74:58. Na niecały tydzień przedtem 70. rocznicą odzyskania Wilna za pomocą Litwę litewscy posłowie zaapelowali w specjalnym oświadczeniu o niewypaczanie historii, odbudowanie historycznej sprawiedliwości i wzmacnianie wzajemnego porozumienia państw demokratycznych. komitywa specyficznego toruńskiego toru MotoAreny im. Mariana Rosego przypuszczalnie być kluczem do sukcesu w piątej eliminacji indywidualnych mistrzostw świata w jeździe na żużlu - uważają uczestnicy sobotnich zawodów Grand Prix Polski."Nie piję już od dwóch lat. Nie piłem w więzieniu i nie piłem po wyjściu z paki" - powiedział Igor Sypniewski w wywiadzie dla "Super Expressu". pomiędzy 50 a 100 tys. euro wyniosła grzywna finansowa nałożona z wykorzystaniem niemiecki klub hamburger SV na peruwiańskiego piłkarza Paolo Guerrero, jaki po meczu ligowym z Hannoverem 96 (0-0) rzucił bidonem w kierunku stojącego na trybunach kibica i trafił go w głowę. punkt programu prochów Mahatmy Gandhiego, zachowanych w tajemnicy przez przyjaciółkę rodziny, zostało w sobotę uroczyście rozrzuconych nad wodą Oceanu Indyjskiego u wybrzeży Republiki Południowej Afryki. W sobotę przypada 62. rocznica śmierci Gandhiego, który został zamordowany dzięki hinduskiego fanatyka.

Osobom zmuszającym kobiety do noszenia muzułmańskich zasłon, takich jak burka, będzie grozić rok więzienia i mandat grzywny do 15 tysięcy euro - podaje dziennik "Le Figaro", ujawniając rządowy model w tej sprawie.

Dziennikarze tygodnika "The Ecoomist" są zdania, że w NATO aktywnie działa wywiad Rosji. "Przedstawicielstwo Rosji przy Pakcie Północnoatlantyckim w Brukseli obsadzone jest rosyjskimi szpiegami i we wzajemnych stosunkach uprawiana jest impreza w kotka i myszkę. Dochodzi do sytuacji zarówno komicznych, jak i poważnych" - czytamy w tygodniku. Według prognoz amerykańskich służb meteorologicznych, szalejący na Pacyfiku "Rick" to najsilniejszy od dekady nawałnica w północno-wschodnich rejonach Oceanu Spokojnego.

Piłkarze Chelsea Londyn w ostatnim czasie nie rozpieszczają swoich kibiców. "The Blues" odpadli z Ligi Mistrzów, a w Premier League też nie wiedzie im się najlepiej. impresario Carlo Ancelotti nie obawia się atoli o swoją posadę. Wicemistrz Europy z 1996 roku, 36-letni Vladimir Smicer jeszcze w pierwszy dzień tygodnia zagrał w barwach Slavii Praga, a we wtorek objął funkcję menedżera piłkarskiej reprezentacji Czech. Po raz dziewiczy od 2007 r. ewolucja oszczędnościowy odnotowuje każdy z 12 regionów, jakie powściągliwość Federalna wyróżnia w USA. Na wielu obszarach kraju ożywienie gospodarcze jest acz anemiczne i kruche - wynika z raportu Fed zwanego "Beżową księgą".Hiszpański minister przemysłu Miguel Sebastian Gascon zapowiedział, że wtajemniczony w maju program dopłat do nowych samochodów, mający na celu zwiększenie ich sprzedaży w Hiszpanii, zostanie przedłużony na przyszły rok. Mistrzowie polski od porażki rozpoczęli nowy pora roku prestiżowej Euroligi. W spotkaniu pierwszej kolejki grupy D rozgrywek Asseco Prokom Gdynia przegrał we własnej hali z EWE Baskets Oldenburg 81:87. muskularny przystęp w siedlisko Atenach. wedle policji wzdłuż siedziby giełdy eksplodowała bomba.

Jak emigrować, to do Kanady


gnoma "życie jak w Madrycie" przechodzi do lamusa. według najnowszych badań przeprowadzonych za pośrednictwem brytyjski bank HSBC, najlepiej żyje się nie w słonecznej Hiszpanii, ale krainie syropem klonowym płynącej - Kanadzie.

Merkel: kryteria wejścia do strefy euro się nie zmieniły


Kanclerz niemiaszek Angela Merkel zapewniła w piątek po szczycie UE w Brukseli, że problemy Grecji nie utrudnią wejścia do strefy euro nowym członkom.

Najsłynniejszy więzień Rosji przerywa milczenie: "System" corocznie pożera setki tysięcy ludzi


Były naczelny JUKOS-u Michaił Chodorkowski, odbywający werdykt w kolonii karnej, opublikował na łamach "Niezawisimoj Gaziety" ogromnie koronny artykuł, w którym scharakteryzował rosyjskie służby ochrony porządku jako jedno wielkie przedsiębiorstwo trudniące się stosowaniem "zalegalizowanej przemocy" na wielką skalę - informuje portal newsru.com.

Iran jest "państwem atomowym"


Iran jest "państwem atomowym" - obwieścił w Teheranie prezydent Mahmud Ahmadineżad, przemawiając w rocznicę rewolucji islamskiej.

Inter chce skierować z Barcelony Yaya Toure


Jak doniósł włoski diariusz "Il Corriere Dello Sport", Inter Mediolan chciałby sprowadzić w zimowym okienku transferowym pomocnika Barcelony, Yaya Toure.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum

bilety autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia