komisja Pomocy Polakom na Białorusi zbierze pieniądze


W poniedziałek komisja Pomocy Polakom na Białorusi zwróci się do MSWiA o udzielenie zgody na przeprowadzenie zbiórki na rzecz naszych rodaków represjonowanych na Białorusi. Miałaby ona potrwać od 5 marca do 5 kwietnia br.

targowisko rozrywki i mediów będzie wzrastał w ciągu najbliższych 4 lat w tempie 5 proc. na rok osiągając w 2014 roku liczebność 1,7 bln dolarów – wynika z najnowszego raportu firmy PricewaterhouseCoopers (PwC) "Global Entertainment & massmedia Outlook 2010-2014". W Polsce będzie rozwijał się trochę szybciej i skumulowana roczna stopa wzrostu wyniesie do 2014 roku 5,5 proc. Reżyser Roman Polański został przewieziony z aresztu w Winterthur, dokąd przebywa od trzech tygodni, na badania i terapia do szpitala w Zurychu - poinformował w sobotę szwajcarski pamiętnik "Blick". Manchester United wygrał z Manchesterem City 3:1 (0:0) w rewanżowym meczu półfinałowym i awansował do finału Pucharu Ligi Angielskiej. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny City 2:1.Witalij Pietrow, inny opodal Roberta Kubicy kierowca Renault, coraz to szybszy. w czasie czwartkowych testów w hiszpańskim Jerez prowadzący zwany "Rakietą z Wyborga" wykręcił drugi czas. W piątek i sobotę za kółko wraca Robert Kubica. Były wiceszef CBA Ernest Bejda powiedział zanim sejmową komisją śledczą ds. nacisków, że wydanie według której to b. szef MSWiA Janusz Kaczmarek był źródłem przecieku z akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa "miała kierunek realny" i jest "bardzo prawdopodobna". W PZPN uznano, że lekiem na fatalną atmosferę wokół związku i reprezentacji będzie kobieta. – Będziemy pokazywać bez liku dobrych rzeczy, które dzieją się w PZPN – mówiła w Poranku TVN 24 Agnieszka Olejkowska, nowa rzeczniczka polskiej centrali futbolowej.

Typowany na nowego selekcjonera reprezentacji Franciszek Smuda musiał połknąć gorzką pigułkę: jego Zagłębie Lubin przegrało na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 0:2.

Trumny z ciałami pary prezydenckiej zostaną w niedzielę przewiezione do Krakowa samolotem - zapowiedział prezydencki członek rządu Jacek Sasin. Pył z islandzkiego wulkanu nie przeszkadza samolotom transportowym. Bramki strzelane w ostatnich minutach meczu to już to znak służbowy ekipy z Poznania. Piłkarze Kolejarza, nieopodal że nie zagrali wielkiego meczu zdołali najechać belgijski Club Brugge 1-0 (0:0). Bramkę na miarę zwycięstwa strzelił już w doliczonym czasie gry Sławomir Peszko.

Szefom firm córek Lotosu grozi drastyczna redukcja wynagrodzeń. To wynik objęcia ich ustawą kominową. większość prezesów zapowiada, że nie zgodzi się na nowe stawki i odejdzie - pisze "Rzeczpospolita". kandydatura Jarosława Kaczyńskiego nie zaskoczyła jego politycznych oponentów. bezzwłoczny kontrkandydaci szefa PiS - Grzegorz Napieralski i Andrzej Olechowski zastanawiają się jednak, co oznacza "dokończenie misji Lecha Kaczyńskiego". Takie rozważania mniej zajmują Jarosława Gowina z PO. - Jarosław Kaczyński jest osądzony na porażkę - prognozuje. W Polsce na ten przedsięwzięcie jeszcze pies z kulawą nogą nie wpadł, ale gospodarni szwaby mają pomysł na to, jak poradzić sobie z pozimowymi dziurami w drodze. prawdopodobnie któraś z polskich chamstwo też na to wpadnie?Irański audycja rozwoju rakiet dalekiego zasięgu jest permanentnie w powijakach - ocenił internacjonalny Instytut Studiów Strategicznych (IISS). Zdaniem tej instytucji, nie będzie zagrożeniem dla wschodniego wybrzeża USA co w żadnym wypadku do końca obecnej dekady. Makabryczne odkrycie w jeziorze Wysokie na Podlasiu. Strażacy wyłowili gablota ze zwłokami młodego mężczyzny i kobiety. Policja poszukiwała ich od poniedziałku, zeszły raz widziano ich jak jeden mąż w niedzielę. Anita Błochowiak (Lewica) oświadczyła w środę nim hazardową komisją śledczą, że to nie ona w 2002 r. zaproponowała zredukowanie podatku od gier na automatach o niskich wygranych z 200 do 50 euro. Jej zdaniem, zrobił to Zbigniew Chlebowski (PO).

"Każdy szczęście rządu jest porażką prezydenta"


- Czy naprawdę jest tak, że PO i PiS w żadnej sprawie się nie potrafią zgodzić? Nie jest tak, wprost przeciwnie zgoda PiS na przeprowadzenie czegoś z rządem oznaczałby powodzenie tego rządu, a każdy pomyślność rządu oznacza dla opozycji porażkę prezydenta - oceniał w TVN24 dzisiejszą scenę polityczną Andrzej Olechowski.

Kolumbia: dotychczasowy minister prezydentem


ówczesny członek rządu obrony Juan Manuel Santos wygrał w niedzielę drugą turę wyborów prezydenckich w Kolumbii odnosząc zdecydowane wygrana nad Antanasem Mockusem.

Gdańsk: Kolizja dwóch tramwajów. Są ranni


W zderzeniu dwóch tramwajów, do którego doszło w piątek przed południem w centrum Gdańska, poszkodowanych zostało osiem osób.

Rumunia: Arcybiskup delikwent o sprzedajność


Rumuńska prokuratura formalnie oskarżyła w środę prawosławnego arcybiskupa o bankiet łapówki a o montaż fałszywych oświadczeń.

Kraj nad Wisłą też choruje, są czwórka przypadki nowej grypy


dwójka osoby w Łodzi, dwoje w Poznaniu - sanepid potwierdza nowe przypadki zachorowań na grypę A/H1N1 w naszym kraju. Życiu chorych nie zagraża niebezpieczeństwo. cztery osoby z podejrzeniem nowej grypy przebywają też w szpitalu w Przemyślu.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum

bilety autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia