Sensacyjne sondaże: I tura dla Kaczyńskiego


o ile pierwsza tura wyborów prezydenckich odbyła się w ubiegły weekend, najwięcej głosów (18 proc.) otrzymałby Lech Kaczyński - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej".

Jeden z amerykańskich naukowców zakwestionował wpływ, jaki na zmiany klimatu mają mieć produkty mięsne i mleczne, a oskarżył Organizację Narodów Zjednoczonych o wyolbrzymianie tego problemu - informuje CNN. Co najmniej 22 osoby zginęły w wyniku gwałtownych opadów deszczu i burz tudzież spowodowanych z wykorzystaniem nie powodzi na południowym-wschodzie Stanów Zjednoczonych. Tysiące osób musiało przepuścić swoje domy. - zadanie główne to preparacja się do rządzenia. Jest taki program PiS: pełne szuflady, żeby w razie objęcia władzy być do tego przygotowanym, lepiej niż jakakolwiek ekipa przejmująca władzę do tej pory - mówił na konferencji prasowej w Koszalinie Jarosław Kaczyński. szef PiS ocenił także bieżące wydarzenia polityczne.Szwajcarski parlament bezapelacyjnie przyjął umowę ws. przekazania Stanom Zjednoczonym danych osób, które w banku UBS złożyły depozyty ze źródeł niezadeklarowanych urzędom podatkowym. Obie izby parlamentu uzgodniły, że napis umowy nie zostanie uległy pod referendum. Stawił się o czasie. Na miejscu czekały już dzieci, które za chwilę miały odjechać na kolonie. Jeszcze tylko rutynowa policyjna opieka i autobus rusza w drogę. I tu - niespodzianka - okazuje się, że prowadzący jest pijany. Myślał, że będzie miał szczęście, a stracił prawo jazdy. Ostrzelani za pomocą angolskich separatystów piłkarze Togo zapewne nie wezmą udziału w Pucharze Narodów Afryki. Po piątkowym ataku w szpitalu zmarł asystent trenera zaś eksponent prasowy drużyny. Do szpitala w RPA w ciężkim stanie trafił również drugi bramkarz zespołu. Angola zdecydowała jednak, że czara Narodów Afryki rozpocznie się w niedzielę zgodnie z planem.

Z badań firmy McAfee wynika, że najbardziej "niebezpieczną osobą" w w światowym internecie jest amerykańska aktorka Jessica Biel. Znajduje się ona w tych wynikach podawanych z wykorzystaniem wyszukiwarki internetowe, które najczęściej wystawiają bezpieczeństwo komputera na poważne zagrożenie – informuje serwis CNN.

Ze wszystkich sposobów walki z powodzią najbardziej zaimponował mi ten pokazany przez kardynała Dziwisza. Kardynał wystawił na wieży Srebrnych Dzwonów relikwie św. Stanisława, żeby chroniły Kraków. Najtragiczniejsze od ponad 200 lat trzęsienie ziemi niemalże zrównało Haiti z ziemią. Pozostawieni bez dachów nad głową siła robocza czekają na pomoc. panowanie wielu krajów już ją zadeklarowały, ale do akcji prawdopodobnie wprawić w ruch się nieomalże każdy. koniec wpłacić pieniądze na konto charytatywnych organizacji.

Jeden czynny prysznic, WC bez wody, brak wentylacji - w takich warunkach mieszkało 33 Ukraińców pracujących w sąsiedztwie zbiorze truskawek w polskim gospodarstwie. obstawa Graniczna zawiadomiła prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Mocny arche sezonu w wykonaniu najlepszej drużyny ostatniego sezonu. Na Camp Nou podopieczni Guardioli pokonali Athletic Bilbao 3:0 i sięgnęli po Superpuchar Hiszpanii. Piłkarze ręczni Vive Targi Kielce wygrali w sobotę wyjazdowe spotkanie z HSV Hamburg 30:27 (16:15) w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie koryfeusz nasz przegrał we własnej hali 24:30 i odpadł z rozgrywek.uznany niedawno za trzeciego piłkarza USA Jozy Altidore musiał w krótkim czasie dwukrotnie łyknąć gorzką pigułkę w postaci finansowej grzywny. najprzód ukarano go za spóźnienie na mecz. futbolista za swoją niefrasobliwość przeprosił, ale nie uniknął kolejnej kary. Amerykański referat Imigracyjny nie zamierza zesłać kobiety, której potomek żeński na spotkaniu z Pierwszą Damą USA Michelle Obamą powiedziała, że matka jest w Stanach Zjednoczonych nielegalnie. Decyzja Donalda Tuska uruchomiła lawinę komentarzy i opinii w blogosferze. zrzeczenie się z kandydowania na fotel prezydencki dla jednych jest oczywistym, typowo PR-owym zagraniem lidera PO, dla drugich wykazaniem się rozsądkiem i troską o kraj. Premier swoją deklaracją spowodował wstrząs w opinii publicznej, a przede wszystkim wśród polityków.

Olejniczak: koncept Napieralskiego jest słuszna


Europoseł SLD Wojciech Olejniczak uważa, że słuszna jest koncepcja rozmów z wyborcami ws. ewentualnego poparcia któregoś z kandydatów w II turze wyborów, którą przyjął Grzegorz Napieralski. ówczesny zwierzchnik SLD odpowiednio ocenia wynik wyborczy kandydata Sojuszu na prezydenta.

Ukradli pistolet, napadli na sklep


W ręce wrocławskiej policji wpadli czterej bandyci, którzy wpierw ukradli pistolet, a w przyszłości zastraszając nim sprzedawców próbowali okraść spożywczak. Trzem zatrzymanym w wieku 18-22 lat grozi do 12 lat więzienia. jednak najmłodszym zaledwie 15-latkiem zajmie się sąd dla nieletnich.

szachrajstwo hazardowa: Tusk w lutym. dziś Drzewiecki


szef rządu Donald Tusk będzie zeznawał przedtem hazardową komisją śledczą 4, 5 lub 10 lutego. Takie daty podał dyrektor komisji Mirosław Sekuła. Dodał, że terminy zaproponowała kancelaria premiera, a prezydium komisji na najbliższym posiedzeniu wybierze jeden z nich.

Po "Koszmarze "i "horrorze". Capello: "Błąd pozostaje błędem"


- pomyłka pozostaje błędem - stwierdził instruktor Fabio Capello po ostatkiem sił zremisowanym przez Anglików spotkaniu z USA. beznadziejny błąd popełnił golkiper reprezentacji Anglii Robert Green - nie zdołał pochwycić nieznacznie uderzonej piłki i tzw. wpuścił tzw. "szmatę". W obronę golkipera stanął kapitan Anglików Steven Gerrard - Taki pomyłka może zdarzyć się każdemu, zwłaszcza, że piłka była niezmiernie śliska. Apeluję, by nie debatować tego gola - powiedział do dziennikarzy Gerrard. Ci jakkolwiek wale nie mają zamiaru mu odpuścić.

Od galerianki do prostytutki


przygnębiony basta galerianek. czwórka lata temu, wraz z dziennikarzami Polskiego Radia, jako pierwsi w kraju opowiedzieliśmy o warszawskich galeriankach - gimnazjalistkach, które w zamian za ubrania czy telefon uprawiały seks ze starszymi od siebie mężczyznami. Sprawdziliśmy, jak dalej potoczyły się ich losy. W najlepszym razie dziewczyny kończą samotnie wychowując dziecko. dużo z nich pogrąża się w prostytucji i narkotykach.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum

bilety autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia