LPG w górę o 25 procent!


Powoli zaczynamy odczuć efekty tańszej ropy naftowej na rynkach światowych. Ceny hurtowe zaczęły upadać jeszcze przed 10 stycznia, a w mijającym tygodniu odnotowaliśmy pierwsze obniżki cen detalicznych.

Siedem osób jest podejrzanych o przyjęcie i wręczanie łapówek a porcja w zmowie przetargowej przy realizacji inwestycji drogowych - podała Prokuratura Apelacyjna w Warszawie. poniżej żadnej z tych osób nie było wniosku o areszt. nim Sądem Rejonowym w Brzozowie (Podkarpackie) rozpoczął się w czwartek powtórny bieg policjanta za spowodowanie wypadku, w którym zginęli dwaj 3-letni bracia, a dubel kolejne osoby zostały ranne. 130 km/h. tyle właśnie wynosi maksymalna prędkość, z jaką jest dozwolone wzruszać się samochodem osobowym po autostradzie. większa część polskich kierowców traktuje ją aczkolwiek jako "zalecaną".zarzut spowodowania pod wpływem alkoholu wypadku, w którym zginęło dwóch nastolatków, usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze 40-letni Dariusz C. dzień dobry Szanowną Redakcję. Jestem stałym użytkownikiem Waszego portalu i jestem pod wrażeniem Waszych artykułów. (*) Krzysztof Hołowczyc wycofał się z rywalizacji w 32. Rajdzie Dakar.

niemniej jednak salon w Detroit stoi pod znakiem ekologii, to nie brakuje na nim pojazdów, które u fanów motoryzacji powodują szybsze plagi serca.

W ubiegłym roku w Polsce wyprodukowano 899 tys. 737 samochodów osobowych i dostawczych, tj. o 9,21 proc. mniej niż rok już eksperyment ogrzania suszarką do włosów zamarzniętego zbiornika spryskiwacza w samochodzie, podjęta dzięki 77-letniego mieszkańca Dolnej Saksonii, skończyła się eksplozją i pożarem.

na rok plus minus 70 tys. osób ginie lub zostaje poszkodowanych w wypadkach drogowych. dziesiątka osób zostało rannych w zderzeniu volkswagena golfa z busem mercedes szybkobiegacz na drodze krajowej 25 w Sławęcinku k. Inowrocławia (woj. kujawsko-pomorskie). zawody wyścigowe Formuły 1 o Grand Prix Belgii odbędzie się w niedzielę po raz 54., równie jak w ubiegłych latach kierowcy będą się urządzać wyścigi na torze Spa-Francorchamps, jednym z najstarszych obiektów na świecie.przez długi trwanie Amerykanie mogli przeciwstawić europejskim konkurentom jak pagani zonda, bugatti veyron, czy maseratti mc przeciwnie saleena s7. plus minus miliard złotych zaoszczędzili drogowcy z Gdańska na budowie południowej obwodnicy miasta. W przyszłym tygodniu średnia koszt benzyny 95 na stacjach paliw wzrośnie do 4,74-4,83 zł za litr, a oleju napędowego do 4,47-4,57 zł - szacują eksperci portalu e-petrol. Zdaniem analityków Biura Reflex etylina jest najdroższa w woj. pomorskim.

mechaniczny koń typu supersports


Na salonie samochodowym w Genewie dojrzeć można podobnie jak auta, które już za kilka miesięcy pojawią się na naszych drogach, jak i te, na których posiadanie, dopuścić będą mogli sobie tylko nieliczni.

Suszarką... spalił auto!


zbadanie ogrzania suszarką do włosów zamarzniętego zbiornika spryskiwacza w samochodzie, podjęta przez 77-letniego mieszkańca Dolnej Saksonii, skończyła się eksplozją i pożarem.

Wyrzuciłeś kara do kosza?


Wyrzuciłeś mandat za złe parkowanie? Unikasz spłaty kary za jazdę na gapę? Do twoich drzwi zapuka poborca - straszą urzędnicy.

Kobiety wybrały. Baby też...


Ostatnimi czasy dekompozycja na męskie i damskie samochody zdaje się zatracać.

Kubica przed Schumacherem


Robert Kubica z teamu Renault uzyskał czwarty pokłosie w ciągu sobotnich jazd testowych kierowców Formuły 1 na hiszpańskim torze w Jerez. optymalny w sesji był sława świata z 2008 roku Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu McLaren-Mercedes.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum

bilety autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia